Seizoen 2026 op Camping Suasa — een terugblik | Le Marche, Italië

gezin heuvel voor 02

Seizoen 2026 is a wrap!

Zaterdag 29 augustus reden de laatste gasten de camping af. We wuifden ze na, keken elkaar aan en dachten allebei hetzelfde: wat een geweldig seizoen. It’s a wrap!
We zijn moe, blij en al bezig met nadenken over volgend jaar. Daar is genoeg ruimte voor als we komende week zelf op vakantie gaan met de kids.

De momenten die bijblijven

Ieder seizoen maken we bijzondere dingen mee met bijzondere gasten. Hier 3 spraakmakende momenten.

Spontaanste moment: In de laatste week van de Meivakantie kwam onverwacht een ontzettend gezellig gezin met caravan bij ons logeren. We hebben samen fietst, gepadelt, gekletst en veel lachten. Tot onze verrassing kwamen ze in juni nog een week terug omdat ze de camping én Juf Dora zo hadden gemist – twee keer dezelfde gasten in één seizoen, dat was voor ons heel bijzonder!

Camping Suasa Familie Uitzicht

Dankbaarste moment: Simone, Jeroen en Ollie kwamen begin juni op ons pad. Na een kopje koffie, ontstond er een goede klik. De basis was gelegd voor een super fijne samenwerking waar we tot op de laatste dag ontzettend blij mee zijn geweest.

De mooiste momenten: Wanneer gasten zelf het initiatief nemen. Een gezellige BBQ-avond, een paar enthousiaste meiden die een potje Jachtseizoen organiseren of een vader die spontaan start met Marshmallow Monday en vervolgens doet de hele camping enthousiast mee.

Precies dát is waar Camping Suasa voor staat: samen beleven, elkaar ontmoeten en van een gewone campingavond iets bijzonders maken.
Gelukkiger kun je ons niet krijgen!

De gasten van 2026

We hebben dit jaar weer tientallen gezinnen mogen ontvangen op de camping, uit alle hoeken van Nederland. Dat maakt ons werk ook zo leuk, we zien veel verschillende mensen in een heel korte tijd. Ook dit jaar waren er weer nieuwe gezinnen. Sommigen hebben ons via via gevonden, anderen via google of een website waarop we vermeld staan.
Een van onze gasten vertelde dat die aan ChatGPT tips had gevraagd voor kleinschalige en kindvriendelijke campings in Zuid-Europa en daar stonden wij vermeld samen met 2 campings in Frankrijk. Waar AI zoal niet goed voor is 🙂

Naast de nieuwkomers waren er uiteraard ook veel terugkerende gasten. Zelfs 1 gezin dat al voor de 5e keer bij ons vakantie kwam vieren, dat is toch het grootste compliment dat we kunnen krijgen. Veel van onze gasten hebben zichzelf getekend op ons Suasa smoelenbord, die gaan we volgend jaar zeker weer maken.

Camping Suasa Kletsen Buitenkeuken

Wat we dit jaar anders deden

We zijn er niet zo goed is om niets te doen na het seizoen. Naast het onderhoud, zijn we ook altijd bezig met nieuwe dingen verzinnen en bouwen. Dit jaar hebben we onder andere een nieuwe speelhuisje gebouwd, een basketbalveldje, een outdoor fitness hoekje in het bos, een nieuwe pergola bij het zwembad en een mooi welkomstbord. Ook waren er nieuwe activiteiten, zoals de waterspelletjes tijdens de kidsclub en de Disco voor ouders en kids samen.

Wat we komende maanden gaan doen

Het seizoen is nog maar net klaar, maar we hebben al een paar mooie plannen voor volgend jaar. Komende maanden horen jullie hier meer over. Een tipje van de sluier…er komt een nieuwe trampoline, de Bellissima Belltenten krijgen een upgrade en er komt een Suasa Polsbandje voor de full Suasa Experience.

Dank aan onze gasten

Aan iedereen die dit seizoen bij ons was: dank jullie wel. Voor het vertrouwen, voor de gezelligheid, voor de reviews die we kregen en voor de afscheidsknuffels op zaterdagochtend. Zonder jullie is Camping Suasa gewoon een mooi stukje land in Le Marche. Met jullie is het wat het is: een feestje.

En nu: 2027

Het boekingssysteem voor 2027 is open. Geen stress, er is nu nog plek. Ervaring leert dat komende periode alles wel vol loopt, dus houdt daar rekening mee.

Bekijk beschikbaarheid 2027
→ Schrijf je in voor de nieuwsbrief
Stel een vraag via WhatsApp

Tot volgend jaar — we hopen je weer te zien op onze kleine camping waar kids en ouders zich altijd zo heerlijk vermaken.

Dora & Myron 🌿

???? Suasa Vibes!

Pssst...even tussendoor. Meld je nu aan om de leukste updates rechtstreeks in je inbox te ontvangen.

We sturen je nooit spam en delen nooit je e-mailadres.

Nu al zin in vakantie bij Camping Suasa?
Bekijk onze glamping in Le Marche en de ruime kampeerplekken — maximaal ontspannen midden in de natuur, met toffe activiteiten voor zowel de kids als ouders. Lees wat je allemaal kunt beleven op en rond de camping. lees de reviews van gasten, of boek direct jouw vakantie en begin met aftellen.